Mirë se vini te  Silcapor Kosova. Për përkrahje na kontaktoni: +381 (0) 290 381 720

Silcapor Kosova
Rruga Dëshmorët e Kombit No 55
Kosovë

Departamentet në Silcapor!

Silcapor ju prezanton organizimin e brendshëm për të treguar seriozitetin dhe kujdesin që i kushtohet Silcapor-it. Kompania përbëhet prej njerëzve të rinjë dhe inovativ që na bëjnë të ecim përpara me hapa të shpejtë

Për çdo informacion më të hollësishëm mund të kontaktoni me departamentet përkatëse, gjithashtu ju mund të na kontaktoni përmes faqes kontaktuese duke klikuar këtu, ku mund të gjeni më shumë detaje

Departamenti Komercial & Shitja

Arif Gashi 
a.gashi@silcapor.com 
(Udheheqes Komercial)
+377 (0) 44 228 046 
+381 (0) 290 381 720 

Besar Lusnjani 
b.lusnjani@silcapor.com 
(Referent i shitjes) 
+377 (0) 44 325 631 
+389 (0) 71 565 636 

Muharrem Baftiu
m.baftiu@silcapor.com 
(Referent I shitjes)
+377 (0) 44 281 201 

Departamenti i kontabilitetit financiar

Mesut Qajani 
(Ref. i pavarur) 
m.qajani@silcapor.com  
+377 (0) 44 192 313 
+389 (0) 70 242 539 

Xhabir Kalisi 
(Ref. i pavarur) 
xh.kalisi@silcapor.com 
+377 (0) 44 144 426 

Refik Lika
Ref. i pavarur)
r.lika@silcapor-ks.com 
+377 (0) 44 263 980 

Departamenti Juridik dhe Administrata

Mirvete Halili 
(Sherbimi Juridik )
m.halili@silcapor.com 

Departamenti i Marketingut

Artan Ramaj 
a.ramaj@silcapor.com  
(Referent i marketingut) 
+377 (0) 44 357 000 

Ramiz Topojani 
r.topojani@silcapor.com  
(Agjent i shitjes dhe marketingut) 
+377 (0) 44 520 378 

Më shumë informata?

Nuk po arrini të gjeni informacionin  e dëshiruar? Ju lutemi na kontaktoni përmes faqes tonë kontaktuese dhe dikush nga departamentet tona to t'ju ndihmoj

Informatat kontaktuese